Megoldatlan

Szabálytalanul járdán kialakított parkolóhelyek

Tisztelt Illetékes!

A 20/1984. (XII. 21.) KM rendelet 35.4. értelmében járdán akkor lehet parkolóhelyet kialakítani, ha a gyalogosok számára legalább 1,5 méter széles gyalogosfelület szabadon marad.

A Tigris utcában szabálytalanul úgy kerültek kialakításra a parkolóhelyek, hogy a gyalogosok részére nem hagytak szabadon 1,5 métert. Kérem, hogy a szabálytalan parkolóhelyeket haladéktalanul szüntessék meg, mivel a jelenlegi állapot jogsértő. Biztosítsák a kötelezően előírt 1,5 méter széles gyalogosfelületet az utca páros oldalán a 8-26 számoknál.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Tigris u. 14

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    @Draskóczi Ádám addig érzed értelmetlennek, amíg nem kell pl kerekesszékkel (nem kívánom) vagy babakocsival használnod. Amíg ennyire nem érted, addig fogadd el, hogy ez a törvény
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ádám, amíg nem tudod megkülönböztetni a járdát az úttesttől, addig nem biztos, hogy hozzá kellene szólnod ezekhez a dolgokhoz.

    De lásd milyen jó fej vagyok bemásolom a Kresz ide vonatkozó részét:
    b)...
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    És mi írja elő, hogy az ott egy járda és így vonatkozik rá az értelmetlen 150 centis követelmény?
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére