Megoldatlan

szelektív szemétgyűjtő "sziget"

Anonim Járókelő

földön

sok a széttört üvegdarab,

szemét "hegyek"

mindenütt !!

takarítás indokolt !!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kicsi u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére