Megoldatlan

Járda mellé tett autógumik

FRISSÍTÉS: 2023.11.10.
XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"A bejelentés megküldésre került az ügyben 2023. július
1-jétől eljáró illetékes hatósághoz, a Pest Vármegyei Kormányhivatalhoz."
----------------------------
A Kelenföldi út 20-28. előtti járda mellé kb. 1 hónapja letettek két autógumit.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 20-28

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kelenföldi út 20-28. előtti járda mellé kb. 1 hónapja letettek két autógumit."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.10. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza: "A bejelentés megküldésre került az ügyben 2023. július 1-jétől eljáró illetékes hatósághoz, a Pest Vármegyei Kormányhivatalhoz." ---------------------------- A K...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szigeti Beáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére