Megoldott

Feltörő víz a Harmat-Bebek utca által határolt zöldterületen

2023.Szeptember hónapban észleltük hogy a fent emlitett zöldterületen (Harmat utcához közelebb) kisebb tó keletkezett a földből feltörő víz nyomán. Az ott épp füvetnyiró 2 fő Kőkertes fiatalembernek meg is mutattam hol és mi a gond. Szemrevételezték, szépen körbenyiták a füvet a viz körül és/de a probléma azóta is fenn áll. Esténként előfordul hogy bugyog fel a víz, hallhatóan és szemmel láthatóan. Könnyű megtalálni az emlitett területet mert ott nagyobb és zöldebb az aljnövényzet,illetve áll benne a víz. Kérem az ok felderitését, esetleges csőtörés megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 20

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    00133279 számú megkereséssel, a Harmat utca – Bebek utca által határolt zöldterületen tapasztalt vízelfolyással kapcsolatosan az alábbiakról tájékoztatom Önöket.
    Bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére