Megoldott

Gazdátlan Renault

A Petőfi Sándor utca elején, a Postával szemben áll hetek óta mozdulatlanul lehúzott ablakkal ez a kék Renault. A nyilvántartás szerint műszaki van rajta és nem is körözik.
De ha valami, akkor egy jó ideje nem mozduló, lehúzott ablakú autó megérné, hogy kimenjenek megnézni a hatóság részéről és megpróbálják tisztázni a helyzetet. Nem sok jövőt jósolok így ennek az autónak.
Egyébként nem túl szabályos ahogy parkol, mert 5 méteren belül van a kereszteződéshez képest.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 268

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A bejelentésében szereplő Nagytétényi út 268 szám előtti közterületen a járművet megtalálták a Közterület-felügyeleti Csoport munkatársai. Az intézkedés sor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Suzuki a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Budapest, Növény utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kocsik - lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Vöröskúti határsor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére