Megoldatlan

Vízelvezetés hiba

Tisztelt ÓBKF!

Egy átlagos esőzésnél is túlbukik a víz az ideiglenesen javított (részben megszűntetett) rácsos folyókán és a buszmegállóba, gyalogátkelőhöz közlekedő gyalogosok közlekedését nehezíti. Kérjük lehetőség szerint a hiba tartós javítását!
Táborhegyi út - Farkastorki út

Köszönettel:

lakók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Farkastorki út 12

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezd nevetséges lenni az egész. Hogy osztja be a Kerület a pénzét? Segítek... Borzalmasan.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    tájékoztatjuk, hogy az Önkormányzat karbantartási pénzügyi kerete kimerült, további utasításig nem áll módunkban a Táborhegyi út – Farkastorki út találkozásán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott utcanév

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély csatorna korlát nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Harsány lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Homokzsákok közterületen hagyva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére