Megoldatlan

Megfakult tábla

Tisztelt Önkormányzat!
Kérem, legyenek szívesek cserélni az UV-tól megfakult és megrepedezett táblát az Erzsébet ligeti EÜ intézmény bejárata felett!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár u. 43/B

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ferde tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Vakító reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Olvashatatlan tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére