Megoldásra vár

veszélyes dimbes-dombos járdaszakasz

Anonim Járókelő

A buszmegálló (Kispest, Karton utcai) előtti járdaszakaszon (1194 Pozsony utca 61.) a fa gyökérzete felnyomta több helyen is a járdát, egy részen pedig all a víz, mert gödrös a járda. Örülnénk, ha javítanák ezt a a járdaszakaszt, mert igen balesetvesélyes, sokan járnak erre, idősebbek is. Sötétedés után csak botladozni lehet. Kérem javítsák ezt a szakaszt. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pozsony u. 61

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hibát nyilvántartásba vettük, a jövő év folyamán igyekszünk javítani.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit
    Feladó: Jarokelo.hu >
    Küldve: 2023. november 4., szombat 23:06
    Címzett: Info Kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére