Megoldatlan

Lefagyott sebességjelző

A sebességjelző hetek (hónapok?) óta 23 Km/h-t mutat, mindegy mi megy el mellette.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Derkovits Gyula u. 52

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "'Lefagyott' sebességjelző a Derkovits utcában"-ról "Lefagyott sebességjelző"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "'Lefagyott' sebességjelző a Derkovits utcában."-ról "'Lefagyott' sebességjelző a Derkovits utcában"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIX. Derkovits Gyula utca 52. szám előtt észlelt, hibás sebességjelzővel kapcsolatos bejelentését.

    A sebességjelző eszközöket nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti. Ja...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére