Gyalogos átkelőhely hiánya
Jó napot kívánok!
Wekerlei kisgyermekes lakos vagyok.
A kis piaccal szemben lakom mivel nincs gyalogos átkelő hely a Pannónia úton ezért a 148 os buszhoz a kispiacihoz és reggelente a Ez Erkel iskolába kénytelenek vagyunk szabálytalanul a Pannónina úton átmenni amely fó út és lég gyorsan mennek ott buszok és a az autók.
A tavalyi évben több gyermek gázolás is történt ezen a részen. Wekerle egy biztonságos és egy jó hely , és mégsem tudom a gyermekem egyedül engedni a 800 m re lévő iskolába vagy a kis közértbe mert nem tud átmenni biztonságosan.
Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zoltán u. 62
Hozzászólások