Megoldott

Gyalogos átkelő megszűnése

Anonim Járókelő

Orgonás fogaskerekű megállónál a felújítások miatt a gyalogos átkelő el van torlaszolva, megszüntetve így a (babakocsis) közlekedés lehetőségét. Rőzse utcából így gyalogosan nem lehet elérni az Istenhegyi úti buszmegállókat (21, 212), amik amúgy a fogaskerekű pótlását is hivatottak biztosítani.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rőzse u. 2

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0050409/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133153

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a kivitelez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0050409/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133153

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos vizsgálat a különböző társaságok /...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Izabella utca / Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megközelíthetetlen megállók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére