Megoldott

Tûzcsap

Csöpögô tûzcsap

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben ki is cserélték a tűzcsapot egy újra, remélhetőleg ez végelegesen megoldja a problémát.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A visszajelzés alapján megoldott.
  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy a fagy vagy a hivatal oldotta meg, a csöpögés megszünt. Tavasszal kiderül.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük. Ha a hiba magánterületen van, kérjük, biztos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A tűzcsap továbbra is ugyanúgy csöpög sajnos.
  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A csöpögés csordogálásra váltott. A hamarosan bekövetkező fagyok megoldják majd a dolgot, de félő, hogy a tűzcsap is tönkremegy. Reméljük nem lesz rá szüksége a tűzoltóknak.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A tűzcsap ismét csöpög.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A csöpögést megszüntették, köszönöm a közbenjárást!
    Csaba
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére