Megoldott

Elkopott tábla és felfestés

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen, a mozgáskorlátozottak számára fenntartott parkolót jelző tábla, illetve a burkolat felfestés teljesen elkopott.
A parkolóterület aszfaltburkolata is rendkívül rossz, repedezett, már a fű nő ki belőle.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzéseket, és a burkolatot is, mert ez a helyzet könnyen félreértésre adhat okot, illetve a nyilvánvaló cél az, hogy a jelzések mindenki számára egyértelműen, és könnyen felismerhetőek legyenek, és a terület elláthassa a funkcióját!

Pontos helyszín:
47.54448914227253, 19.042769085924213

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla cseréje megtörtént.
    A következő lépés:
    "A jelzett terület útburkolat szempontjából a kerületi Önkormányzat kezelésében van, a burkolat javítása ügyében szíveskedjenek hozzájuk fordulni."
    Legye...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    A jelzett terület útburkolat szempontjából a kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Elopott tábla és felfestés"-ról "Elkopott tábla és felfestés"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére