Megoldatlan

Megdőlt tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tábla oszlopa jelentősen megdőlt, alapja gyenge.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a tábla állapotát!

Pontos helyszín:
47.544533953070314, 19.042761709845344

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 1

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: " a jelzőtábla tartó oszlop dőlésének a mértéke még elfogadható."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A fénykép alapján megállapítható, hogy a jelzőtábla tartó oszlop dőlésének a mértéke még elfogadható. Amennyiben a dőlés tovább erősödik kérjük Részvénytár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére