Megerősítésre vár

Fa nő ki az útra

Jelzett helyszínen egy invazív fa erősödött meg az oszlop tövében, és nő egyre jobban az út irányába.
A nemrégiben kialakított forgalmi változás okán ez már nagyon zavaró, amúgy is szűk az útszakasz.
Ezen kívül egyáltalán nem javasolt hagyni a fa megerősödését, mert ilyen kis csemetéből igen hamar több emelet magas nyárfa nő, ami teljesen tönkre fogja tenni az útburkolatot, a parkolóterületet, de talán még a villanyoszlopot is hosszú távon.

Ezért kérjük az Illetékest a sarj kivágására, illetve a szakszerű irtásra is, hogy ne erősödhessen meg újra a helyszínen!

Pontos helyszín:
47.595064564709894, 19.06302452395007

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 28

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a kérését igénylistában rögzítettük, annak megvalósulására forrás függvényében kerülhet sor, jelenleg elsőbbséget élvez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott utcanév

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély csatorna korlát nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Harsány lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére