Megoldásra vár

Felpúposodott járdakő

A 13. kerület Pozsonyi út 61. szám előtti járdán, a Kutyakozmetika előtt felpúposodott a járdakő! Pont úgy, hogy folyamatosan megbotlanak benne a gyalogosok.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út 61

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Krisztina Horváth hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mai napig nem történt meg a probléma megoldása!
  • Krisztina Horváth visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a 12.15-ig javítják a járda hibát.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Krisztina Horváth bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére