Megoldott

Gyalogosforgalmat akadályozó közúti tábla

Anonim Járókelő

Miért az amúgy is szűk járdaszakaszra teszik az autók számára tájékoztató közlekedési táblát, ami egy babakocsi számára sem hagy elég helyet? Tegyék a parkolásra szánt területre!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kis Diófa u. 3

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már eltávolították a járdásról a táblát :)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata! egy 2,5 hónapja (nov 02.) tett és Önöknek azonnal továbbított bejelentésre most reagálnak és intézkednek?! Gratulálok!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "gyalogosforgalmat akadályozó közúti tábla"-ról "Gyalogosforgalmat akadályozó közúti tábla"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett táblák elszállítását megrendeltük a szakkivitelező partnerünktől, az Erzsébetváros Kft-től.
    Erzsébetvárosi Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerek fedlap előtt megsüllyedt viakolor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére