Válaszra vár

Alacsonyan elhelyezett tábla

Kérem, legyenek szívesek a minimális magasságig megemelni a fotón látható táblahalmazt. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rökk Szilárd u. 16

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés nevét "Alacsonyan elhelyezett lámpa"-ról "Alacsonyan elhelyezett tábla"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    a címet javítsátok kérlek, mert táblát szerettem volna írni. köszi! :)
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére