Megerősítésre vár

Olvashatatlan utcanévtábla

Van egy utcanévtábla az étterem bejárata felett jobb oldalon, ami olvashatatlan. Kérem, cseréljék. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Ditrói Mór u. 3

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a táblát legkésőbb 2024. január 12-ig cserélik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókör
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Síndarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Csavargyár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére