Megoldatlan

Kétes állapotú jármű

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy kétes állapotú jármű parkol több hónapja mozdulatlanul.
A jármű állapota ránézésre rossz, vélhetően nem vehet részt közúti forgalomban. Filccel rajzolt, lámpája törött, belső terében zsákok ás holmik vannak szétdobálva.

Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze a járművet és amennyiben lehetséges, szállítsa el azt a parkolóból!

Pontos helyszín:
47.50598742161825, 19.039563170781854

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelentett jármű időközben eltűnt a helyszínről (úgyhogy a konkrét eset megoldódott).
    Azonban a kapott válasz valami elképesztő módon lehangoló....
  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rég elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyatottnak gondolt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére