Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

Kérem a Vízművek értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 97

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 133022 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víz szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Telekes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Patak

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére