Válaszra vár

Graffitis villanyoszlopok

Anonim Járókelő

graffitis villanyoszlopok - Boráros tér 4-6 V megálló

foto: 2023-11-01 reggel

Kérjük a graffitimentesítést az oszlopokon még a hidegebb idők előtt.

Gyors segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér aluljáró

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "graffitis villanyoszlopok - Boráros tér 4-6 V megálló"-ról "Graffitis villanyoszlopok"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK BKV?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK BKV?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegállók graffitimentesítése nem Társaságunk feladata, ezért a probléma megoldása érdekében bejelentését az illetékesnek továb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétfirkált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére