Megerősítésre vár

Undorító felüljáró

Undorító állapotok uralkodnak a metró állomástól a buszállomásra vezető felüljárón a Kökin. A kosz mennyisége alapján itt évek óta nem takarítottak fel alaposan. Ez is a senki földje? Fel kellene mosni, meg ablakot tisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kőbánya-Kispest

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0049815/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133013

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az M3 metró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Koppány utcai villamos megállóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére