Megoldott

Hiányos visszakövezés

A 13.kerületben a Katona József utca 13 szám alatti Eiffel Bazár üzletünk előtt, valamikor múlt héten felbontották egy részen a kövezést. Ma jöttek megcsinálni, de hibásan végezték el.
Az egy dolog, hogy van benne egy lejtős rész (gödör), de a falnál lyukakat hagytak, ott ahol már nem fért volna be egy teljes kő. Emiatt félünk, hogy egy nagyobb esőzésnél be fog ázni üzletünk.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Katona József u. 13

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSOHCSOMU/541152/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100067717203

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az Elmű Hálózati Kft. (e-mail: info@aram.eon.hu) az elektromos vezetékhálózato
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Lethenyei Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére