Megoldott

megsüllyedt közműfedél "forgalomirányítás"- BKK -BKV

Anonim Járókelő

megsüllyedt közműfedél "forgalomirányítás" felirattal a járdán a zebrák előtt

József krt Rákóczi tér sarkán, pizzéria előtt

Botlás és balesetveszélyes.

Budapest, József krt. 34, 1085 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 34

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a javítás folyamatban. zárható! ;)
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, József krt. 34.- Rákóczi tér 1. előtti járdán a sérült fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tripla kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére