Válaszra vár

Faültetés lehetséges?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.01.03.
Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület magántulajdonban van, így ott nem áll módunkban fákat telepíteni."

Járókelő megjegyzése:
"(...) lehetne az ügyet továbbítani a terület tulajdonosa felé, aki feltételezhetően az Illa Center Bevásárlóközpont."

--------------------

FRISSÍTÉS 2023.12.18.
A IX. kerületi Önkormányzat válasza:
“ A bejelentésben említett terület tulajdonosai nem vagyunk, így a fák ültetésében intézkedni nincs illetékességünk. Kérjük a bejelentéssel a Fövárosi Önkormányzat, mint tulajdonos
megkeresését.”

—————

FRISSÍTÉS: 2023.11.16.

A FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----

IX. Illatos út elején iskolával szemben nagy zöld területre lehetséges fákat ültetni?
Ha igen sok elférne.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Illatos út 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint nem nagyon lehet kommunikálni az üzletközponttal
    vagy csak nem érdekli őket a zöldítés szebb a kiégett puszta mint a szép zöld fák
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Illa Center

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert nem tudnak esetleg írni nekik ,hogy esetleg közösen ültetnének mert a cég nem nagyon kommunikál az oldallal.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Illa Center Bevásárlóközpont

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem válaszolt még a center tulajdonosa?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem válaszolt még a center tulajdonosa?
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Illa Center Bevásárlóközpont

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.03. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, hogy nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület magántulajdonban van, így ott nem áll módunkban fákat telepíteni." -------------------- FRISSÍTÉS 2023.12.18. A IX. kerületi Önkormányzat válasza: “ A bejelentésbe...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.18. A IX. kerületi Önkormányzat válasza: “ A bejelentésben említett terület tulajdonosai nem vagyunk, így a fák ültetésében intézkedni nincs illetékességünk. Kérjük a bejelentéssel a Fövárosi Önkormányzat, mint tulajdonos megkeresését.” ————— FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A FŐKER...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem válaszolt még a center tulajdonosa?
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Illa Center Bevásárlóközpont

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszont lehetne az ügyet továbbítani a terület tulajdonosa felé, aki feltételezhetően az Illa Center Bevásárlóközpont.
  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy nyilvántartásunk szerint a bejelentett terület magántulajdonban van, így ott nem áll módunkban fákat telepíteni.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." ----- IX. Illatos út elején iskolával szemben nagy zöld területre lehetséges fákat ültetni? Ha igen sok elférne."-ról "FRISSÍTÉS 2023.12....

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    akkor most ki is a felelős?
    főkert azt mondja 9ker
    9ker azt mondja főkert?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentés egyezik a 00132898 számú bejelentéssel, melyre már válaszunkat megküldtük. A választ újra csatoltan küldöm

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Illatos út elején iskolával szemben nagy zöld területre lehetséges fákat ültetni? Ha igen sok elférne."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." ----- IX. Illatos...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "faültetés lehetséges?"-ról "Faültetés lehetséges?"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Jakab József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Egy facsemete agóniája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére