Megoldott

Kidöntött kresztábla

Kidöntött kresztábla.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 121

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Le lehet zárni, a táblát pótolták. Köszönjük!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Rá kellene kérdezni az illetékesre, hogy szándékozik-e egyáltalán a táblát visszahelyeztetni, vagy más az elképzelés.
    Nem szokott ilyen sokáig tartani a helyreállítás nekik.
    Köszönöm:
    G.G.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla oszloppal együtt eltűnt a helyszínről, de újat még nem tettek a helyére. :)
  • Garami Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt forgalomterelő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ónodi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére