Megoldatlan

bkv buszmegállók

Anonim Járókelő

A Csömöri út-Diófa utca, illetve a Csömöri út-György utca találkozásánál mind a két buszmegállóban hiányosak az üveg várók, szemetesek, az elhanyagolt növényzet balesetveszélyes.
A sárga sáv teljes hiánya miatt a buszmegálló öblöt sokan parkolónak használják!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Takarítás 1x történt... üveg még mindig hiányzik a megállóból, ahogy az ellenkező oldalon is!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát bocsi... minden nap arra járok... a megálló és környéke még mindig így néz ki... semmi nem változott
  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    azt nem értem ezt miért kell bejelenteni? annak örülnék, ha vagy a bkv vagy a közterület adott munkatársa figyelne erre, és alapból jelentené. hiszen a közterestől várom el, hogy rend legyen a közterü...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Csináltak is valamit már érdemben?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1329)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A szóban forgó utasváró az EPAMEDIA Hu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Szabálytalan 93-as

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Czuczor Gergely utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére