Megoldásra vár

Faültetés lehetséges?

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.10.31
IX. kerület Önkormányzat válasza
A bejelentett terület tulajdonosai nem vagyunk, így a fák ültetésében intézkedni nem tudunk. (Tulajdonos Fővárosi Önkormányzat)
.............
IX. Határ úti busz végállomással szembeni parkba lehetséges ültetni fákat?
nagyon elférne sok sok

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út / Határ út

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínt megvizsgáljuk, amennyiben ott lehetőség van fák telepítésére, betervezzük. A munkálat elvégzéséig szíves türelmé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Határ úti busz végállomással szembeni parkba lehetséges ültetni fákat? nagyon elférne sok sok"-ról "Frissítés 2023.10.31 IX. kerület Önkormányzat válasza A bejelentett terület tulajdonosai nem vagyunk, így a fák ültetésében intézkedni nem tudunk. (Tulajdonos Fővárosi Önkormányzat) ............. IX. Határ úti bus...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Csatoltan küldjük válaszunkat a 00132898 számú bejelentésre.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó Lórántné
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgárm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi kezelésű a jelzett terület.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavaly levágott fáágak a járda mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére