Megoldott

Elhagyott Mazda

Kérem a közteresek értesítését intézkedés céljából.
A jármű szabálytalanul "parkol" a töltés oldalában hetek óta. Műszakija érvénytelen, nem tűnik üzemképesnek. Budapest Park mellett.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 60

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították. Tegnap már nem volt a helyszínen. Megoldva, köszi.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/8380-2/2023 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rég elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyatottnak gondolt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére