Megoldatlan

Faültetés?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.10

A FŐKERT válasza:
,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.11.16.

A XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza:
"Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerület Borszéki utca 13. szám elé történő faültetéssel
kapcsolatos levelét, melyben foglaltakra az alábbiakat válaszoljuk.
Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Borszéki utca megjelölt szakasza Budapest Főváros
Önkormányzata tulajdonában és kezelésében áll, így faültetési kérését részükre továbbítani
szíveskedjen."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.10.27.

A FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----

XI. Borszéki utcán a képen látható helyre lehetséges lenne faültetés?
egy pár darab elférne
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Borszéki u 15

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    A kérdéses terület illetékese nem meghatározható, ezért sajnos bejelentésedet ,,Megoldatlan"-ként zárjuk.
    Köszönjük megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: "Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerület Borszéki utca 13. szám elé történő faültetéssel kapcsolatos levelét, melyben foglaltakra az alábbiakat válaszoljuk. Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Borszéki utca megjelölt szakasza Budapest Főváros Önkormányzat...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapesti Közmű...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    főkerttől nem jött válasz
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." --- XI. Borszéki utcán a képen látható helyre lehetséges lenne faültetés? egy pár darab elférne köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A XI. kerület Ú...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "faültetés?"-ról "Faültetés?"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "XI. Borszéki utcán a képen látható helyre lehetséges lenne faültetés? egy pár darab elférne köszönöm"-ról "FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." --- XI. Borszéki utcán a képen látható helyre lehetséges l...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Molnár C. Pál lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére