Megerősítésre vár

Graffitik a rakparton

A pesti felső rakparton a Régiposta utca vonalában lévő elektromos szekrények és villanyoszlopok régóta össze vannak firkálva. Kérem intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Apáczai Csere János u. 2

Hozzászólások

  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0049212/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00132741

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétfirkált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére