Megoldott

Összefirkált utca bútor

A vandálok összefirkáltak padokat és szemeteseket a nemrég felújított Arany Janos utcában. Kérem, minél hamarabb tisztítsak meg az utcai bútort különben az utca hamarosan a Király utcához fog hasonlítani.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Arany János u. 8

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A graffitiket eltávolítottuk az Arany János utcából.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és annak bármely csat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére