Megerősítésre vár

Rendetlenség, igénytelenség

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán téren a metróépületnél napokig nem folyik el a szennyezett, büdös esővíz, a mozgólépcső környezete évek óta tele van dobálva lommal, gépekkel, munkaeszközökkel. Trehányság netovábbja!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0048884/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00132673

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az M2 metró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Akadémia (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére