Megoldott

Fekete zsákok a Szent István körúton

A Szent István krt-on a Vígszínház előtt a fák tövében 2 fekete zsák van, valamint a Szent I. krt. 28. szám előtt is, szintén egy fa tövében. Ott vannak még márványdarabok is. Kérem, szedjék őket össze és vigyék el. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 14

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, valoban, ma lattam, nagyon koszonom!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy A BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztsági Divíziója részére továbbították a bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    A Sz.I.krt.28. előtti zsákot már kidobták, a Vígszínháznál még megvannak, csak már szétázva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére