Megoldásra vár

Balesetveszélyes sziklák kihelyezése közterületre

A Festő utca 30. számú ingatlan elé, közvetlenül az úttest mellé balesetveszélyes sziklákat helyezett ki vélhetően az ingatlan tulajdonosa! Kérem a közterületről azonnali eltávolításukat!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Festő u. 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindíg ott vannak a sziklák, a bejelentett probléma nincs megoldva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Iktatószám: 1/3018/1/2023/V4
    részére Ügyintéző:
    ...
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Bardócz Csaba!*

    Mint Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzatának közútkezelője
    felszólítottuk a Festő utca 30. alatti ingatlan tulajdonosát, hogy
    szállítsa el a közútkezelői szempontból b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére