Megoldott

Balesetveszélyes, porladó lemezfedél

Anonim Járókelő

Gépkocsibejáró előtti járdán megsüllyedt/behorpadt a dupla lemezfedél egyik eleme. A lemez már rozsdás és két oldalt is felgörbült, kiáll a keretéből, illetve billeg.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csatárka utca 63

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott, visszajelzés alapján. Köszönjük szépen!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma (10.25) egyszercsak megjelentek a munkások és megkezdték a helyreállítást.
    Szépen le lett betonozva, csak most nem lehet kiállni a parkolóból az utcára amíg a beton meg nem szárad - amire 21 napot...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére