Megoldásra vár

Graffitis szekrények

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő közműszekrények rongáltak, graffitisek.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a szekrények állapotát!

Pontos helyszín:
47.51300473800213, 19.04804312684182

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0048439/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00132526

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére