Megoldott

Graffitis felüljáró

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.11.10
A Budapest Közút válasza:

,,A 00132521 számú bejelentésben szereplő Tímár utcai gyalogos felüljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai tartozik közé, viszont Társaságunk takarítás jellegű munkákat nem végez, így graffiti eltávolítást sem.
A probléma orvoslásával kapcsolatban javasoljuk keresse az illetékes BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziót."

-----

Jelzett helyszínen lévő felüljáró graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a felüljáró állaptát!

Pontos helyszín:
47.53284030933126, 19.043824342065317

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca H

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolították munkatársaink.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő felüljáró graffitis. Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a felüljáró állaptát! Pontos helyszín: 47.53284030933126, 19.043824342065317"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.10 A Budapest Közút válasza: ,,A 00132521 számú bejelentésben szereplő Tímár utcai gyalogos felüljáró üzemeltetése, fenntartás...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00132521 számú bejelentésben szereplő Tímár utcai gyalogos felüljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai tartozik közé, viszont Társaságunk takarítás jelle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    @FKF
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére