Megoldatlan

Pad

FRISSÍTÉS: 2023.11.13.
Budapest Közút válasza:
"Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A jelzett utcabútor zöldterületen található. Nyilvántartásunk alapján az üzemeltetője a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió."

----------------
Kopott a pad a buszmegálló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 228

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Egyéb"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kopott a pad a buszmegálló mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.13. Budapest Közút válasza: "Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A jelzett utcabútor zöldterületen található. Nyilvántartásunk alapján az üzemeltetője a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészet...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felgyűlik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halvány

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére