Megoldott

Balesetveszélyes fedlap

Budapest 02. kerületében a Máriaremetei út és Hidegkúti út kereszteződésében lévő megszakító fedlapja rendkívül elhanyagolt állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidegkúti út 7

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes visszajelzése alapján.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresésedet, ügyfélszolgálatunk fogadta e-mail üzeneted.
    A levelében leírtakkal kapcsolatban hamarosan keresni fogunk, válaszunkig türelmedet kérjük.
    Kérjük, erre az e-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bozóki Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére