Megoldott

Nagyon kicsi szemetes, folyton csordultig

Anonim Járókelő

A villamos megállóban a Lurdynál folyton tele van a azemetes
Egy nagyobb vagy több szemetes megoldás lehetne

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 1

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0048486/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00132442

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az 1-es vil
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a teljes 1-es és 3-as vonalon probléma.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Koppány utcai villamos megállóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére