Megoldott

Elhagyott Fekáliás Bútorok a Városházától 20 méterre

Anonim Járókelő

A terület autók elől elzárt rész.
Jobb esetben a játszóteret körberollerező és kerékpározó gyerekekkel van tele. Rosszabb esetben autósok parkolnak szabálytalanul. Még rosszabb esetben fekáliás bútor-kiállítás.

A polgármesteri hivatal / szociális iroda (Kossuth Lajos utcára néz) ablakából egyenesen rá is látni, de nekik jó így.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zrínyi u. 21

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva. köszi !
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az ingatlan tulajdonosát? úgy értik a halásztanya éttermet? ez így megy?
    a szaros bútorok pont ugyanolyan távol (a fal mellett) vannak az étteremtől mint amennyire a lomtalanításkor kirakott lomok......
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, kollégám felszólítja az ingatlan tulajdonosát.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    Feladó: Info Közpark
    Küldve: 2023. október 22., vasárnap 18:23
    Címzett: Köztiszta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult cica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Templom tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére