Megerősítésre vár

Kiszáradt fák

A Hamzsabégi sétányon igen közel egymáshoz 4 db kiszáradt fa és egy a kiszáradás kötelében.
Köszönöm ha pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 38a

Hozzászólások

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Olvashatatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest, Kőrösi J utca, 10. fszt. 1 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csálé támasztókarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Baranyai Zsolt
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére