Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Rengeteg szemét van szétdobálva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Páva u. 9-11

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a 00132354 számú bejelentésre.

    *Tisztelt Bejelentő!*

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Páva utca 9-11 szám előtt lévő szemét
    elszállításáról felkértük az Önkormányzat közterületeit kezelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több napja itt heverő matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Ágnes
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcasarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére