Válaszra vár

Balesteveszélyes szabálytalankodók

FRISSÍTÉS: 2024.06.13.

Járókelő visszajelzése:
„Az előzni tilos tábla továbbra is hiányzik, a felfestést megcsínálták”

-----

A Szentmihályi úton majdnem Burger Királynál a másik oldalon lévő trolimegálló utáni gyalogátkelőhely balesetveszélyes. A megálló ugyan záróvonallal van védve, de ennek a festése elkopott, és erre külön előzni tilos tábla sincs kihelyezve. A trolit a megállóban rendszeresen szabálytalanul megelőzik, amelynek takarásából a zebrán átkelő gyalogosok kiléphetnek. Javasolt új felfestés, előzni tilos tábla, kamera felszerelése. Sok itt a szabálytalankodó, hogy gyorsan visszajönne a kamera beruházási költsége. Köszi járókelő, hogy intézitek

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zsálya utca

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szentmihályi úton majdnem Burger Királynál a másik oldalon lévő trolimegálló utáni gyalogátkelőhely balesetveszélyes. A megálló ugyan záróvonallal van védve, de ennek a festése elkopott, és erre külön előzni tilos tábla sincs kihelyezve. A trolit a megállóban rendszeresen szabálytalanul megelőzik, amelynek takar...

  • Lev Lev hozzászólt a bejelentéshez.

    Az előzni tilos tábla továbbra is hiányzik, a felfestést megcsínálták
  • Lev Lev visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00132326 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    A záróvonalat a felújítandó burkolati jelek közé felvettük. Mivel az idei kivitelezési kapacitás és költségkeret már a korábban fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére