Megoldott

Megint kezd beszakadni

Anonim Járókelő

Üdv! A sajnos megszokott helyen megint süllyed az út.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagykőrösi út 156

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros János
    Illetékes: Budapest Közút
    Szemere köz (XIX. kerület, Kispest)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kátyús főút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz Erzsébet
    Illetékes: Budapest Közút
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére