Megoldásra vár

Megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.11.23.
Budapest Közút válasza:

Társaságunk Útellenőri szolgálata rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkben lévő úthálózatot köztük a bejelentésben szereplő XII. ker. Alkotás utcát és a beavatkozást igénylő úthibák elhárításával kapcsolatban intézkedik.
A burkolat helyreállítását előirányozzuk fenntartási feladataink közé

---------------------------

Frissítés 2023.11.07
FCSM válasza:
Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A
fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a
csatornafedlappal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
módunkban intézkedni.
..........
Megsüllyedt fedlap a zebra közepén. Kérem javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.11.07 FCSM válasza: Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornafedlappal, ezért a probléma ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt fedlap a zebra közepén. Kérem javítását!"-ról "Frissítés 2023.11.07 FCSM válasza: Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs ...

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyúk a Márvány utcába kanyarodva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    0107-Alkotás utca - Márvány utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére