Megoldatlan

Roncsautók

Anonim Járókelő

2 roncsautó a Praktiker mögött.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 95

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    A FÖRI tájékoztatása szerint:
    ,,A helyszín pontosítását követően megállapítást nyert, a tárgyi helyszínen megjelölt terület nem helyi közút, valamint nem közterület, így a Rendészeti Igazgatóság...
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, hogy bejelentetted. Régóta ott vannak, már én is be akartam jelenteni, csak elmaradtam..... Eszerint még fennáll a probléma...(((((
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszámnélküli autómentő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Jagelló út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére