Megoldott

Szép gazos járdaszél 2016 07 12

Újpest, Tél utca.
Szép nagyra megnőtt gazdzsungel.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A visszajelzés alapján megoldottként zártam.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Július végére ki lett tisztítva.
    Sajnos a járdaszél és az aszfalt találkozásánál pár centis anyaghiány tátong, illetve a gazok is repesztik a burkolatot.
    A gazolás után pedig a beszakadt gyökerek mara...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémát ismételten jeleztem az illetékes felé. Bízom benne, hogy az intézkedés ezúttal is rövid időn belül megtörténik.

    Tisztelettel:

    Csoknyay Pál
    környezetvédelmi ügyintéző...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Esővíz elvezetése a járdáról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kiss Ernő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére